Start

Srebrny Jubileusz p. Zakrystianki

Zakrystianin to funkcja liturgiczna obejmująca sprawowanie nadzoru nad zakrystią, a także staranne przygotowywanie przedmiotów niezbędnych do sprawowania liturgii. W Starym Testamencie byli nimi wyznaczeni stróże, którzy otwierali o świcie bramy świątyni, pilnowali do niej wchodzących. W…

Boże Ciało 2024

Galeria. Więcej zdjęć: tutaj!

II Charytatywny Bielecki Piknik Motocyklowo-Rodzinny

Galeria. Więcej zdjęć: tutaj!

Uroczystość Bożego Ciała

Uroczysta procesja do czterech ołtarzy o godz. 10:30.Oktawa uroczystości przez cały tydzień o godz. 18:00. Św. Julianna z Cornillon – to XIII wiek.przeżyła objawienia,w czasie których Chrystus pragnąłustanowienia osobnego święta ku czci Najświętszej Eucharystiiw czwartek po niedzieli Świętej…

„Stanowczy sprzeciw wobec działań MEN”

Oświadczenie Dyrektorów Wydziałów Katechetycznych Dyrektorzy Wydziałów Katechetycznych diecezji w Polsce obecni na konferencji pod kierownictwem Księdza Biskupa Wojciecha Osiala, Przewodniczącego Komisji Wychowania Katolickiego KEP, wyrażają stanowczy sprzeciw wobec działań Ministerstwa Edukacji…

Anielskie Nutki dla Matki…

Dziecięcy Chórek Anielskie Nutki śpiewem i modlitwą złożył prezent dla naszej Anielskiej Matki. 26 maja to Dzień Matki, to szczególny dzień dla wszystkich matek. Bogu niech będą dzięki za serce każdej matki, która z drżeniem nosiła, bądź oczekuje narodzenia dziecka. Boże błogosław wszystkim…

Diecezjalna Pielgrzymka Dziewczęcej Służby Maryjnej

Dnia 18 maja br. w rocznicę urodzin Największego z Polaków, papieża Jana Pawła II, patrona Ziemi Zakliczyńskiej, odbyła się Diecezjalna Pielgrzymka Dziewczęcej Służby Maryjnej. W tak ważną datę, do Zakliczyna przybyło zewsząd około 2,5 tys. dziewcząt należących do DSM-u. Wśród nich były…

Stanowisko Rady Stałej Konferencji Episkopatu Polski w sprawie prawnej ochrony ludzkiego życia

Deklaracja Dignitas infinita o godności człowieka to dokument Dykasterii Nauki Wiary zaaprobowany przez Ojca Świętego Franciszka, poruszający kluczowe zagadnienia ludzkiego życia. W związku z narastającą w przestrzeni publicznej i działaniach rządu presją dotyczącą zmiany prawnej ochrony życia…

UROCZYSTOŚĆ I KOMUNII ŚWIĘTEJ

Tradycyjnie, w najpiękniejszym miesiącu w ciągu roku, jakim jest maj, dnia 5.05.2024 r. dwudziestu uczniów klasy trzeciej uczestniczyło po raz pierwszy w sposób pełny w Sakramencie Eucharystii. Dla wielu z nas jest to dzień kiedy wspominamy własną Pierwszą Komunię. Związane jest to z niezwykłymi…

MSZE ŚWIĘTE - czas letni (majówki)

 

nowy-kosciol

Kościół Parafialny (Bielcza)

 

Msze św. (czas letni - maj):

Nabożeństwa majowe:
 1800

 

Msza św. po nabożeństwie. 

 

Pierwsze piątki: 630 ,1800

 

Niedziele:  730, 1030, 1600

Święta zniesione: 630, 1800

Nabożeństwa:
Nowenna do MB Nieust. Pomocy:
każda środa 1800
Godzina Miłosierdzia i adoracja: każdy czwartek 1700

Spowiedź św.:
codziennie kwadrans przed Mszą św.
każdy czwartek i I Piątek: 1700–1800

Msza Święta Na Żywo

Kontakt

Parafia pw. Matki Bożej Anielskiej w Bielczy
Bielcza 47,
32-824 Bielcza

Kancelaria tel. 14 68 47 650,
kom. 787 628 210

e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
nr konta: BGŻ BNP PARIBAS
73 1600 1462 1837 8864 1000 0001