
W najbliższą sobotę 25 października Świetlica zaprasza nas na 7 już Bal Seniora. Rozpoczęcie Różańcem i Mszą św. w kościele o godz. 17:00, a potem od godz. 19:00 wieczór tańca, konkursów i suto zastawionego stołu w budynku wielofunkcyjnym. Będą wybierani król i królowa balu. Zaproszenie skierowane jest do seniorów ale również i do nas wszystkich byśmy tworzyli integracyjne więzi międzypokoleniowe.


